Nine Inch Nails wraca na scenę!

/ 25 lutego, 2013

Dziś w sieci pojawiła się informacja dość niespodziewana. Zespół Nine Inch Nails, który przestał aktywnie funkcjonować w 2009 roku, ma szansę na wielki powrót. Temat wywołał sam Trent Reznor, który opublikował następujące oświadczenie:

"Pracowałem z Adrianem Belewem nad pewnymi muzycznymi sprawami, które doprowadziły do dyskusji o występach, które doprowadziły do pojawiania się pewnych pomysłów, które (wiele etapów później) doprowadziły do dyskusji, czym mógłby być zespół Nine Inch Nails – ostatecznie wyszło na to, że trzeba zrobić show. Wykonałem telefony do przyjaciół, nowe pomysły były dyskutowane i występ zespołu został zaklepany – co doprowadziło w konsekwencji do ustalania całego tournée.

Zespół został stworzony niemalże od zera i obecnie w jego skład wchodzą: Eric Avery, Adrian Belew, Alessandro Cortini, Jush Eustis, Ilan Rubin i ja. Pierwszy występ zaplanowaliśmy na lato, później trasę po amerykańskich arenach, żeby w końcu wystąpić na całym świecie. I tak do 2014 roku. Więcej szczegółów i dat wkrótce."

To dość nieoczekiwana deklaracja Trenta Reznora, ale wszystko wskazuje na to, że światowe tournée jest bardzo prawdopodobne. Zespół Nine Inch Nails został zupełnie przebudowany, jednak jest szansa na stworzenie czegoś wyjątkowego.

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także