Foo Fighters szykuje coś "zajebistego" na przyszły rok

/ 12 września, 2014

Nikt tak jak muzycy z Foo Fighters nie potrafi stworzyć czegoś absolutnie nieszablonowego. A wszystko wskazuje na to, że po publikacji płyty i serialu "Sonic Highways", amerykańscy muzycy znów zaskoczą swoich fanów – okazja jest ku temu niebywała, ponieważ w przyszłym roku przypada dwudziesta rocznica publikacji krążka "Foo Fighters". Wydaje się, że muzycy już dobrze wiedzą, jak zaskoczą świat w 2015 roku…

Mówił o tym Nate Mendel:

Planujemy zrobić coś unikalnego i ciekawego z okazji dwudziestej rocznicy debiutu. To będzie po prostu zajebiste, a dodatkowo – co już nie jest tajemnicą – bardzo lubimy przeróżne festiwale.

Należy założyć, że Foo Fighters zorganizuje obszerną trasę koncertową i pojawi się na wielu światowych festiwalach. Może któryś z polskich organizatorów pokusi się o zaproszenie amerykańskiego zespołu? Okazja może być niepowtarzalna.

Zanim jednak będziemy ekscytować się przyszłorocznymi planami Foo Fighters, na początku listopada wpadnie w nasze ręce nowy album, na którego podstawie Dave Grohl przygotował również serial na zlecenie stacji HBO (więcej o projekcie TUTAJ).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także