Foo Fighters: Nie jesteśmy gotowi na nową płytę

/ 30 listopada, 2016

Perkusista Foo Fighters Taylor Hawkins przyznał w rozmowie z portalem nme.com, że nie pracują jeszcze nad następcą albumu „Sonic Highways” z 2014 roku. Jak tłumaczy:
 

Nadal odpoczywamy, zbieramy się w sobie. W przyszłym roku mamy koncerty, kilka tygodni temu przygotowaliśmy też imprezę charytatywną w szkole dziecka Dave’a. Wszystko u nas w porządku, kochamy się nadal, jest dobrze. Po prostu próbujemy wyczuć, kiedy świat będzie gotowy na więcej Foo Fighters. Jesteśmy rodziną.

 
Zapewnia, że nowa płyta z pewnością kiedyś powstanie. Na razie jednak nie wiadomo kiedy.
 

Tak naprawdę nie będziemy gotowi, póki Dave nie będzie gotowy. To zostało zapisane – zdecydowanie będziemy grać. W zasadzie nie wiemy kiedy, czekamy na wiadomość od Dave’a z treścią „Hej, spotkamy się w studiu”.

 
Na pewno nic nie robią? Butch Vig wyjawił niedawno, że Dave Grohl nad czymś pracuje… Może po prostu na razie nie są w to zaangażowani inni instrumentaliści? Nie od dziś wiadomo, że w Foo Fightes tworzy w zasadzie jedna osoba.
 
Oficjalnie muzycy mają przerwę. Zespół do gry wraca w nadchodzącym roku. W ramach tournée po Europie Foo Fighters wystąpi też w Polsce.
 

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także