Frontman The Smashing Pumpkins stawia na zdrową żywność

/ 28 maja, 2015

Pełne smakołyków pojemniki to doskonały prezent na obchodzony 21 czerwca Dzień Ojca – przekonuje frontman The Smashing Pumpkins na stronie internetowej zespołu. W środku znajdzie się m.in. masło orzechowe, sól morska w aromacie bourbonu, kokosowa czekolada i musztarda miodowa – wszystko od małych lokalnych producentów, bez niepotrzebnych chemicznych dodatków oraz składników modyfikowanych genetycznie. W czerwcowym pudełku smaku znajdzie się ponadto wybór ulubionych herbat muzyka. Smacznego!

Billy Corgan tłumaczy, dlaczego zdecydował się promować to wszystko swoim nazwiskiem.

W całym kraju są pasjonaci tworzący pełnowartościowe, smaczne produkty z prawdziwych składników. Mam nadzieję, że dzięki współpracy z Farm To People niektóre z moich ulubionych małych firm zyskają markę, a ich przepyszne produkty dotrą do większego grona świadomych konsumentów.

Wspieranie małych producentów to zaszczytna idea, lecz niestety przysmaki proponowane w czerwcu przez muzyka są również drogie. Jeszcze w pierwszych miesiącach 2015 roku paczka kosztowała 55 dolarów. Teraz trzeba będzie zapłacić 129,95 dolara. Co najwyżej trzem szczęśliwcom wydatek osłodzi spersonalizowany list od frontmana The Smashing Pumpkins.

Muzyk prezent od siebie powinien przygotować jeszcze przed wspólną trasą The Smashing Pumpkins z Marilynem Mansonem, „The End Times Tour”. Mamy nadzieję, że wkrótce po niej dowiemy się czegoś o kolejnym albumie grupy, „Day for Night”, zapowiadanym na ten rok jako kontynuacja zeszłorocznej płyty „Monuments to an Elegy”.

ud | fot. Jordan Cameron, CC BY 2.0

KOMENTARZE

Przeczytaj także