Frontside z teledyskiem do "Nieważne"

/ 22 października, 2014

"Sprawa jest osobista" jest płytą dziwną. Oczywiście jak na dotychczasowe dokonania grupy Frontside. Wiele utworów miało charakter prześmiewczy, humorystyczny, a sam zespół mocno eksperymentował z innymi gatunkami muzycznymi. Dodatkowo pojawiło się kilka znakomitych, choć dość niespodziewanych gości: Piotr Rogucki, Aleksandra Kasprzyk i Łukasz "Zielony" Zieliński.

Frontside już wcześniej publikowało teledyski przygotowywane na potrzeby singli ze "Sprawa jest osobista". Tym razem zdecydowali się nagrać obrazek do utworu "Nieważne", a powody tej decyzji zdradza Demon, czyli gitarzysta zespołu:

Postanowiliśmy wreszcie zrobić coś na serio. Klip do "Nieważne" to obraz, mamy nadzieję,  przejmujący i idealnie komponujący się z treścią i klimatem utworu. Poruszamy w nim kwestie poważnie i niebanalne, nad którymi warto się pokłonić i choć przez chwilę zastanowić. Kierujemy ten obrazek do ludzi myślących, nieobojętnych. Do wszystkich tych, w których mieszka jeszcze jakiś pokład empatii i wyobraźni.

Album "Sprawa jest osobista” ukazał się na rynku 7 marca.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także