Ghost: James Hetfield zwykle widzi nas w bieliźnie

/ 9 września, 2015

Muzycy Ghost na scenie występują w przebraniach (na przykład takich jak na powyższym zdjęciu), jednak przed koncertem i po nim noszą zwyczajne ubrania. Frontman Metalliki, James Hetfield, odwiedza ich za kulisami akurat w tych krótkich chwilach, gdy zmieniają strój. Tak było między innymi podczas ostatniego minirecitalu grupy w San Francisco w ramach promocji ostatniej płyty.

Muzyk Ghost, identyfikowany jako „Eter” (w oryg, „Aether”) wspomina w rozmowie z musicradar.com:

James przyszedł do nas podczas naszego pierwszego show w San Francisco w tym niewielkim obiekcie o rozmiarach kawiarni. Staliśmy na zapleczu w samej bieliźnie – to prawdopodobnie nie są najlepsze okoliczności pierwszego spotkania ze swoim idolem.

Niewiele więcej miejsca miał Ghost w Seattle. Po kliknięciu w link możecie przekonać się, o jakiej wielkości sklep muzyczny mniej więcej chodzi. Bezimienny kontynuuje opowieść:

Potem przyszedł po sywtępie. Oczywiście znów byliśmy tylko w bieliźnie. Pomyślcie sobie, wiele razy spotykałem Jamesa, gdy byłem tylko w bieliźnie. To szalone. Ten człowiek jest dla nas jak człowiek rodziny królewskiej.

Jamesowi Hetfieldowi odrobinę krępujące okoliczności spotkań najwyraźniej nie przeszkadzają.

Trzeci studyjny album tajemniczych Szwedów, Meliora”, ukazał się 21 sierpnia 2015 roku. Oficjalnymi singlami z tego wydawnictwa są: „Cirice”, „From the Pinnacle to the Pit” i „Majesty”. Całości płyty możecie posłuchać tutaj.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także