Ghost: Szatan i koty to w zasadzie to samo

/ 1 października, 2015

Spotkanie młodego dziennikarza z członkiem Ghost zaczęło się typowo. Padło pytanie, jak udało im się zgromadzić na jednej płycie tyle fajnych utworów. Uprzejmości i kurtuazje. Dużo ciekawiej zaczęło się robić dopiero po kilku minutach rozmowy. Elliott Fullam ni z tego, ni z owego zapytał: „Szatan czy koty?”.

W moim świecie one są bardzo, bardzo, bardzo, bardzo, bardzo związane. Według mnie Szatan, jako postać, reprezentuje piękno, rozum, styl i intelekt. Moim zdaniem koty są w zasadzie takie same.

Jestem kociarzem. Wydaje mi się, że rozumiem koty i potrafię się z nimi komunikować. Pachną ładnie, są wdzięczne i zachowują się, jakby były inteligentne.

Boimy się pomyśleć, co myśli o psach lub ich właścicielach…

Ghost tymczasem na koncerty w Stanach Zjednoczonych szuka nie kotów, a zakonnic. Zespół promuje tam swój ostatni studyjny krążek, który pojawił się sierpniu tego roku. Jeśli jeszcze planujecie go kupić, sprawdźcie, czego się spodziewać i posłuchajcie albumu „Meliora” w całości.

Cały wywiad znajdziecie poniżej. Dowiecie się z niego między innymi trochę o kandydatach na urząd prezydenta USA – Berniem Sandersie i Donaldzie Trumpie, inspiracjach Queen i szansach na akustyczne wydawnictwo Ghost po serii akustycznych koncertów.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także