Gitarzysta Slipknota po poważnej operacji kręgosłupa

/ 6 października, 2016

Zespół Slipknot nękają kontuzje. Na początku czerwca tego roku operację miał wokalista Corey Taylor. Teraz zabiegowi poddać się musiał gitarzysta Jim Root.  

Muzyk podzielił się informacją na Instagramie. Sądząc po wpisie, mimo trudności i bólu, jest w dobrym humorze.

Chwila minęła, odkąd ostatnio pisałem… szybka aktualizacja, zanim znów zniknę. Przede wszystkim bardzo, bardzo dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe. Dzięki z głębi serca – doceniam to. Po drugie… wygląda na to, że uszkodzenie kręgów i obrzęk dysków to ryzyko zawodowe metalowców. Zatem… rano po festiwalu Louder Than Life w Louisville poleciałem na operację kręgosłupa. Zabieg miał miejsce dziś rano i poza tym, że trochę boli i dokuczają mi zmiana czasu oraz opioidowe środki przeciwbólowe, wszystko jest w porządku. Mimo że nie będę teraz tak „mobilny” na scenie, nie mogę się doczekać występów na Knotfest i wszystkich innych… I na koniec: to trochę trwało. Zbyt dużo czasu zajęło mi napisanie tego, a większość z was pewnie już się znudziła i prawdopodobnie nie przeczytała całości! Fiuty 😉 Ta wiadomość dotarła do was dzięki opioidom. Do zobaczenia…

 

 

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika James Root (@jamesroot)

 

Podobnie jak Corey Taylor muzyk zamierza szybko wrócić na scenę. Festiwal Knotfest w Meksyku rozpoczyna się już 15 października. Gwiazda imprezy, Slipknot, zagra drugiego dnia. Jimowi Rootowi życzymy teraz dużo zdrowia!

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także