Green Day ¡Tré! – ROZWIĄZANIE

/ 18 grudnia, 2012

Hasło konkursowe brzmiało Sum 41. Poza dwoma wpadkowiczami, którzy przesłali długaśne elaboraty, było całe mnóstwo celnych, krótkich recenzji. Wybrać zwycięzców nie było łatwo, ale się udało. Lista poniżej, nagrody wyślemy pocztą.

Łukasz Dzierżyński: Dos to prawdziwa mieszanka gatunków muzycznych. Rock'n'roll, pop i punk w jednym. Wszystko to przyprawione Green Day'owym "sosem".

Alicja Sułkowska: Na płycie znajdziemy wiele kawałków wgniatających w fotel, a zarazem wywołujących atak epilepsji. Polecam wszystkim punk-rockowym maniakom!

Barbara Winkler: Oto gra z rock n rollem! Zaczyna się spokojnie, ale czeka was uderzenie kawałka Fuck time! Zespół miesza style muzyczne nie tracąc przy tym swojego charakteru.

Krzysztof Jastrzębski: ¡Dos!adna! ¡Dos!tatecznie dobra to za mało powiedziane! ¡Dos!ięgająca szczytu! ¡Dos!konała! ¡Dos!łownie! ¡Dos!tać ją chcę!

Monika Franczyk: Uwaga! Uwaga! Mam zaszczyt przekazać wspaniałą wiadomość! Majowie odwołali koniec świata, bo płyta ¡Dos! wprawiła ich w ruch rock&rolla!! Dziękuje za uwagę.

Gratulujemy!

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy:

1. Przeczytać dwa wywiady z Green Day, zamieszczone na stronie terazrock.pl i znaleźć umieszczone w nich dwie części hasła konkursowego.

2. Napisać krótką, mieszczącą się w 160 znakach (licząc ze znakami interpunkcyjnymi i spacjami) recenzję drugiej części trylogii, czyli wydanej w listopadzie płyty ¡Dos!.

3. Przysłać hasło i recenzję na adres konkurs@terazrock.pl w mailu zatytułowanym GREEN DAY, podpisanym imieniem i nazwiskiem wraz z podanym pełnym adresem, pod który mamy wysłać ewentualną nagrodę.

Odpowiedzi można przysyłać do czwartku, 20 grudnia 2012, do godziny 23:59. Wybierzemy spośród nich pięć najciekawszych i te nagrodzimy. Listę zwycięzców wraz z ich recenzjami ogłosimy w piątek, 21 grudnia, do godziny 12:00 powyżej, a także na facebookowym profilu naszego miesięcznika.

Nie zapomnijcie o spełnieniu wszystkich warunków: hasło, recenzja, tytuł emaila, imię i nazwisko, adres.

 

Życzymy powodzenia!

 

Pełny regulamin konkursu jest TUTAJ.

jor

KOMENTARZE

Przeczytaj także