Grzegorz Ciechowski na zdjęciach

/ 17 grudnia, 2012

Wystawa „Pamiętniki CDN… Małgorzata M. Potocka i Grzegorz Ciechowski” to cykl kilkunastu kolaży ukazujących prywatne fotografie Grzegorza Ciechowskiego, lidera zespołu Republika i Obywatel GC zrobione przez Małgorzatę Potocką, podczas ich wspólnego życia i opatrzonych fragmentami poezji artysty. Wystawa, 11 lat po śmierci Ciechowskiego, przypomina o jego wyjątkowej charyzmie i artystycznej postawie.

Wernisaż wystawy odbędzie się o godzinie 18:00, 20 grudnia 2012 roku w galerii Kuratorium. Podczas imprezy Małgorzata Potocka opowie o swoim życiu z Grzegorzem i historii powstania cyklu prezentowanych obrazów. Podczas wernisażu zostaną wyświetlone fragmenty filmów o Grzegorzu z prywatnej kolekcji Artystki. Już dziś wiemy, że na imprezę otwierającą wystawę przyjdą bliscy Grzegorza Ciechowskiego i członkowie zespołu Republika oraz ludzie świata muzyki i showbiznesu m.in. Krzesimir Dębski, Anna Jurksztowicz, Anna Korcz, Borys Schomerschaf, Maciej Olbrych, Krzysztof Hołowczyc, Piotr Magdi "Glaca" Mohamed i inni.

Galeria Kuratorium mieści się przy na ulicy Siennej 43A (okolice Złotych Tarasów, Hotelu Intercontinental, warszawskiego centrum biznesu i Muzeum Sztuki Nowoczesnej).

jor

KOMENTARZE

Przeczytaj także