Grudniowy „Teraz Rock” w kioskach jeszcze przez tydzień

/ 20 grudnia, 2016

Przypominamy, że jeszcze przez tydzień w kioskach dostępny będzie grudniowy numer „Teraz Rocka”. Znajdziecie w nim między innymi wywiad z zespołem Hunter, w którym Paweł „Drak” Grzegorczyk mówi o albumie „NieWolnOść”:
 

Ja ten album nazywam gorzkim. Jest pełen goryczy, obaw, przygnębiających refleksji, wniosków i przeczuć. A my jesteśmy jak lustro, nasza muzyka odbija wszystko to, co się wokoło i w nas dzieje. Są tu trudne i ciężkie rzeczy. Na poprzednich albumach znajdziesz sporo humoru i ironii, zawsze lubiliśmy takie klimaty, tu jednak tego jest znacznie mniej.

 
Tomasz Organek natomiast mówi o swojej najnowszej płycie, „Czarna Madonna”:
 

Lubię takie płyty. Nudzą mnie albumy utrzymane w podobnym brzmieniu, tempie, stylu. Lubię dotykać różnych konwencji, które utkwiły mi pamięci czy w sercu. Przyznam ci się, że przy płycie „Głupi” trochę bałem się, że ludzie wytkną jej niespójność. Ale nie zetknąłem się z takimi opiniami. Teraz już nie mam takich myśli.

 
Poza tym porozmawialiśmy z twórcami tria Meller Gołyźniak Duda, które zadebiutowało intrygującym albumem „Breaking Habits”, a także napisaliśmy o nowych płytach Metalliki, Avenged Sevenfold i wspominamy zmarłego niedawno Leonarda Cohena. Obszerna wkładka poświęcona została zaś nobliście Bobowi Dylanowi.
 
Grudniowy numer jeszcze przez ten tydzień w kioskach, a ponadto naszym sklepie internetowym i w formie elektronicznej.
 
Styczniowy numer „Teraz Rocka” trafi do kiosków 28 grudnia 2016 roku.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także