Sepultura udostępnia drugi utwór z nowej płyty

/ 20 grudnia, 2016

Po bezpośrednim i ostrym „I Am The Enemy” pora na bardziej złożony, wzbogacony licznymi orientalizmami „Phantom Self”. Można go odsłuchać na platformie Tidal.
 
„Machine Messiah” to nie jedyne wydawnictwo Sepultury, które trafi do sklepów w styczniu. 27 stycznia nakładem Rhino Records ukaże się box „The Roadrunner Albums 1985-1996” zawierający sześć albumów nagranych dla wytwórni Roadrunner (od „Morbid Visions” do „Roots”) a także debiutanckie EP „Bestial Devastation” z 1985 roku.
 
Niedawno informowaliśmy także, że były lider Sepultury, Max Cavalera (Soulfly, Cavalera Conspiracy) cieszyłby się na powrót oryginalnego składu Sepultury. Póki co muzyk, wraz ze swoim bratem Iggorem Cavalerą, w ramach trasy Return To Roots, objeżdżają cały świat, wykonując album „Roots” Sepultury w całości. Za sobą mają koncerty w Europie, właśnie kończą trasę w Ameryce Południowej, a na luty i marzec 2017 mają zaplanowane występy w Ameryce Północnej. W 2016 roku przypadała 20 rocznica wydania „Roots” – jednego z najbardziej przełomowych albumów metalu lat 90.


 

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także