Guns N' Roses. Bilety

/ 8 stycznia, 2017

To będzie z pewnością jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń tego roku w Polsce. Koncert Guns N’ Roses odbędzie się 20 czerwca na Stadionie Energa Gdańsk. Dla polskich fanów to prawdziwa gratka. Legendarna grupa, w składzie z Axlem Rose, Slashem i Duffem McKaganem, odwiedzi nasz kraj pierwszy raz w swojej karierze. Chociaż trzeba pamiętać, że Rose ze swoim zespołem występował wcześniej w Polsce także pod nazwą Guns N’ Roses. Ostatni koncert odbył się w lipcu 2012 roku w Rybniku.

Guns N' Roses w Polsce. Informacje o biletach

Bilety na koncerty Guns N’ Roses trafiły do otwartej sprzedaży 9 grudnia 2016 roku. Jak łatwo zgadnąć, cieszą się ogromną popularnością, dlatego fani zespołu nie powinni czekać na ostatnią chwilę z zakupem wejściówki. Każdego dnia wybór miejsc robi się coraz mniejszy.

Ceny biletów na koncert Guns N’ Roses:

Trybuny (górne, nienumerowane): 227 zł
Płyta: 256 zł
Golden Cirle: 356 zł
Golden Cirle (EE): 456 zł
Trybuny (górne): 337 zł
Trybuny (dolne): 337 zł
Trybuny (premium): 456 zł

Guns N’ Roses odwiedzą Polskę w ramach europejskiej części trasy Not In This Lifetime 2017, która potrwa od 27 maja do 15 lipca. W tym czasie Axl Rose i spółka zagrają między innymi w Dublinie, Lizbonie, Madrycie, Monachium, Londynie, Pradze czy Paryżu. Od 27 lipca do 8 września zespół będzie koncertował w Ameryce Północnej. W sumie cała trasa obejmuje 35 koncertów. Można być pewnym, że powtórzy sukces sprzed roku. Guns N’ Roses sprzedali wówczas prawie dwa miliony biletów, dając 40 koncertów.

Grupa powstała w 1985 roku. W swojej dyskografii ma sześć albumów: „Appetite for Destruction” (1987), „G N’ R Lies” (1988), „Use Your Illusion I” (1991), „Use Your Illusion II” (1991), „The Spaghetti Incident?” (1993) i „Chinese Democracy” (2008). Oryginalny skład tworzyli Axl Rose, Slash, Izzy Straadlin, Duff McKagan i Steven Adler. W Polsce, oprócz Rose’a, Slasha i McKagana, wystąpią Dizzy Reed, Richard Fortus, Frank Ferrer oraz Melissa Reese.

Przedsmak trasy koncertowej Guns N' Roses:

mc

KOMENTARZE

Przeczytaj także