Guns N' Roses chce ogromne pieniądze za koncert. Coachella jeszcze do potwierdzenia

/ 30 grudnia, 2015

Festiwal Coachella odbędzie się 15–17 oraz 22–24 kwietnia 2016 roku w Kalifornii. Choć różne źródła twierdzą, że właśnie tam pojawi się odrodzone Guns N’ Roses, oficjalne potwierdzenia programu imprezy otrzymamy dopiero 5 stycznia. Wtedy ujawnione zostaną wszystkie gwiazdy.

Tym razem pewniejsza jest inna informacja – ile GN’R (prawdopodobnie w składzie Axl Rose, Slash, Duff McKagan, Richard Fortus, Frank Ferrer i Dizzy Reed) chce za jeden występ na festiwalu. Ujawnił to Alex Martel, organizator jednego z największych imprez w Kanadzie – Amnesia Rockfest.

Chcieli, by im zapłacić 4x tyle, ile zapłaciłem System of a Down, więc powiedziałem „nie”.

System of a Down za jeden koncert w czerwcu 2015 roku otrzymał podobno 2 miliony dolarów. Axl i spółka życzyli sobie zatem około 8 milionów… Nie od dziś wiemy, że Guns N’ Roses się ceni. I prawdopodobnie są organizatorzy, którzy są w stanie zapłacić im tyle, ile sobie życzą.

W święta Bożego Narodzenia w kinach przed filmem „Star Wars: Przebudzenie mocy” zobaczyć można było coś, co fani nazwali „zapowiedzią reaktywacji Guns N’ Roses”. Miesiąc wcześniej natomiast oficjalny sklepik grupy wzbogacił się o gadżety z logo z czasów płyty „Appetite for Destruction”. Wszystko powinno wyjaśni się w najbliższych dniach.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także