Guns N' Roses kończy karierę?!

/ 22 maja, 2014

Serwis internetowy Radar Online napisał niedawno, że zespół Guns N' Roses kończy karierę. Wszystko z powodu odejścia na emeryturę jego lidera – Axla Rose'a. Do tego miałoby dojść po zakończeniu pobytu w Las Vegas, czyli po 7 czerwca.

Skąd takie informacje? Przekazało je anonimowe źródło będące blisko zespołu:

Członkowie zespołu powiedzieli, że ich kalendarze są puste po pobycie w Vegas. Axl Rose rozważał emeryturę i podjął już decyzję. Członkowie zespołu i cała ekipa była mocno zaskoczona, gdy przekazał im tę informację. Obecnie szukają sobie nowego zajęcia.

Brzmi dość wiarygodnie, ale sam fakt, że źródło jest anonimowe nie dodaje tej informacji autentyczności. Brak jakiekolwiek reakcji z obozu Guns N' Roses też jest nieco dziwne. Szybko sprawą zainteresowali się dziennikarze serwisu Loudwire, którzy również uruchomili swoich informatorów. Kolejna anonimowa osoba znajdująca się blisko zespołu poinformowała, że wiadomość o emeryturze to "bzdura". Tylko tyle i aż tyle.

Faktycznie jednak prawdą jest, że muzycy z Guns N' Roses poinformowali, że ich kalendarze po 7 czerwca są puste. Ale oznacza to tylko tyle, że mają nieco czasu, aby skupić się na innych muzycznych projektach. Jak zresztą czynili już wielokrotnie w przeszłości.

A Wy myślicie, że Axl Rose naprawdę rozważa emeryturę? 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także