Guns N' Roses z planami na 2017 rok

/ 27 listopada, 2016

Już w ubiegłym miesiącu pewne źródła zbliżone do zespołu Guns N’ Roses sugerowały, że muzycy pojawią się w przyszłe wakacje w Europie. Wówczas mowa była o występach w dziewięciu miastach, ale – co oczywiste – nic nie zostało potwierdzone przez zespół czy organizatorów. Wydaje się jednak, że jesteśmy coraz bliżej ogłoszenia przez Axla Rose’a, Slasha i Duffa McKagana obszernego światowego tournée, które oczywiście obejmie również Stary Kontynent.

Zespół opublikował krótki filmik, który może sugerować, że owo ogłoszenie jest bliżej niż dotychczas:

Nie ma co się dziwić, że muzycy z Guns N’ Roses chcą kontynuować trasę „Not in This Lifetime”, ponieważ tylko w zeszłym roku udało im się zarobić podczas koncertów ponad 115 milionów dolarów! Występy zespołu, do którego wrócili wspomniani już Slash i Duff McKagan, cieszą się ogromnym powodzeniem, a obaj muzycy mają umowę z zespołem ważną do końca przyszłego roku – pewne jest zatem, że aktywnie wykorzystają ten czas.

Przypomnijmy, że jak na razie Guns N’ Roses potwierdziło tylko kilka koncertów, które odbędą się na początku 2017 roku. W styczniu i lutym zespół pojawi się w Japonii i Australii. 

W którym polskim mieście chcielibyście zobaczyć muzyków z GnR?

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także