Grudniowy „Teraz Rock” – zapowiedź

/ 27 listopada, 2016

Aż 18-stronicową wkładkę poświęciliśmy niezwykłemu artyście i niedawnemu zdobywcy Nagrody Nobla, Bobowi Dylanowi. Nasi redaktorzy nie tylko zrecenzowali wszystkie wydawnictwa muzyka, ale również prześledzili jego niezwykle ciekawe życie – muzyczne i pozamuzyczne. Na okładce grudniowego „Teraz Rocka” Dylan się nie znalazł, a to dlatego, że listopad stał pod znakiem jeszcze jednego wykonawcy – Metalliki. W nowym numerze znajdziecie oczywiście recenzję płyty „Hardwired… To Self-Destruct”, ale również artykuł autorstwa Bartka Koziczyńskiego.

Jednak grudniowy „Teraz Rock” to nie tylko Dylan i Metallica… Na nasze pytania odpowiedzieli muzycy z takich zespołów jak Testament, Hunter, Blindead, a także Organek czy Eric Johanson. Przygotowaliśmy również teksty poświęcone grupom Tool, Led Zeppelin, Temple of the Dog, napisaliśmy o Leonardzie Cohenie czy Davidzie Bowiem.

Zgodnie z tradycją nie mogło zabraknąć relacji z koncertów. Nasi redaktorzy pojawili się na koncertach chociażby Biffy Clyro, The Cure, Placebo, The Mission, White Lies czy Kult. Opisaliśmy również imprezę z cyklu Soundedit, a także obejrzeliśmy występ Jean Michaela Jarre’a. Poza tym recenzje najnowszych wydawnictw i wieści z rockowego świata.

Grudniowy „Teraz Rock” trafi do sprzedaży 30 listopada i będzie dostępny w kioskach w całej Polsce, w naszym sklepie internetowym oraz – to dla miłośników wersji elektronicznej – w e-Kiosku. Ponieważ wiele osób pyta nas o rockowy kalendarz… Ten zostanie dołączony do kolejnego, styczniowego numeru pisma!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także