Guns N' Roses zapowiada "Chinese Democracy II"

/ 6 czerwca, 2014

Fani najnowszej twórczości zespołu Guns N' Roses powinni być zadowoleni z przekazanych przez Axla Rose'a informacji. Wynika z nich, że w najbliższym czasie muzycy opublikują nie jeden, a dwa nowe wydawnictwa. Pierwszym będzie kontynuacja wydanego w 2008 roku albumu "Chinese Democracy", drugim natomiast ma być składanką z remiksami.

W wywiadzie dla Revolver mówił o tym lider Guns N' Roses:

Nagraliśmy mnóstwo rzeczy, zanim "Chinese" zostało opublikowane. Pracowaliśmy ostatnio nad niektórymi z tych kawałków, a dodatkowo nanieśliśmy kilka nowych. Jednak mamy – jak ja to nazywam – drugą połowię "Chinese Democracy". Właściwie to już jest zarejestrowane. Później natomiast przygotujemy album z remiksami utworów z "Chinese". Z tym powinniśmy uporać się niedługo.

Nie jest to pierwsza informacja z obozu Guns N' Roses dotycząca publikacji nowego albumu. Pod koniec kwietnia Richard Fortus mówił, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem – nowej płyty należy się spodziewać w 2015 roku. Słowa Axla Rose'a wskazują, że wszystko poszło nawet lepiej, niż zgodnie z planem.

Czekacie na nowy album Gunsów?

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także