Helloween ujawnił fragmenty "My God-Given Right"

/ 28 maja, 2015

Muzycy Helloween – wokalista Andi Deris i basista Markus Grosskopf oraz gitarzyści Michael Weikath i Sascha Gerstner – w drugim filmiku z cyklu przedstawili kolejne cztery utwory z „My-God-Given Right”. W „Lost in America” frontman opisał historię zagubienia się zza oceanem. A co natomiast chodzi w„Russian Roulé”?

Ten utwór opisuje uczucie, gdy opuszczasz szkołę i musisz zdecydować, co zrobić ze swoim życiem. Chcesz grać rock'n'rolla, ale jednocześnie masz wątpliwości.

„The Swing of a Fallen World" jest z kolei najmocniejszym numerem na płycie, który przypomina co nieco kompozycje z albumu „The Dark Ride”. Dla przeciwwagi „Like Everybody Else” jest wspaniałą – zdaniem muzyków – balladą. Z czym jeszcze kojarzą im się te utwory?

Album „My-God-Given Right” ukaże się już 29 maja 2015 roku. Wcześniej Helloween opowiedziało o czterech pierwszych utworach: otwierającym płytę „Heroes”, wybranym na singiel „Battle’s Won”, tytułowym „My God-Given Right”, do którego już powstał teledysk, oraz „Stay Crazy”.

Wkrótce możemy spodziewać się kolejnych części o pozostałych numerach na nowym krążku. A gdybyście chcieli posłuchać wszystkich na żywo, przypominamy, że Helloween w sierpniu 2015 roku zagra podczas Cieszanów Rock Festiwal.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także