Bez kategorii

I Ty możesz pójść na koncert Editors…

/ 23 października, 2013

Chłopcy z zespołu Editors już w przyszłym tygodniu odwiedzą nasz kraj. Najpierw zaprezentują się warszawskiej publiczności zgromadzonej w klubie Stodoła, a później zawitają do Krakowa. Nowy konkurs, który właśnie rozpoczął się na naszych łamach, dotyczy tego pierwszego muzycznego wydarzenia.

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na koncert Editors, który odbędzie się w stołecznej Stodole. Jak zdobyć wejściówki? Zadanie jest jak zawsze bardzo proste – wystarczy, że ciekawie dokończycie poniższe zdanie:

 

Twórczość zespołu Editors jest dla mnie ważna, ponieważ…

 

i wyślecie odpowiedzi na adres e-mail konkurs@terazrock.pl. W tytule wpiszcie "Editors". W treści wiadomości musicie również podać imię, nazwisko i numer telefonu. Konkurs trwa do 26 października do godziny 23:59. Wyniki ogłosimy dzień później, czyli w niedzielę. Nazwiska zwycięzców zostaną wpisane na listę, która znajdzie się w klubie Stodoła.

Jeśli chcecie po prostu wybrać się koncert Editors w Warszawie lub Krakowie, to nadal możecie kupić bilety na to wydarzenie. Jednak musicie się spieszyć – czasu i wejściówek jest coraz mniej! Po więcej informacji odsyłamy TUTAJ.

Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

mg

KOMENTARZE