Iggy Pop, Henry Rollins i Jesse Hughes wystąpią w filmie niemym

/ 16 lipca, 2015

Gutterdämmerung” to głośna i mroczna baśń, którą reżyseruje Bjorn Tagemose. Według zapowiedzi pojawi się w niej wiele gwiazd – dotychczas ujawniono kilka naprawdę wielkich nazwisk: Iggy PopGrace Jones, Henry Rollins i Jesse Hughes z Eagles of Death Metal.

Akcja filmu toczy się wokół gitary Szatana, którą punkrockowy anioł z różkami o imieniu Vicious (Iggy Pop) sprowadza na Ziemię. Purytański ksiądz (Henry Rollins) przyjmuje za cel jej zniszczenie. Swoją rolę do odegrania w tej historii ma również tajemnicza postać (Grace Jones), która potrafi kontrolować poziom testosteronu we krwi opętanych rockandrollowców…

Na razie nie wiemy jeszcze, co przypadło w udziale najmłodszemu z wymienionych wyżej muzyków, który film reklamuje tak:

Najbardziej szalona historia, jaką kiedykolwiek oglądaliście w kinach. Doświadczenie, które musicie przeżyć. Jest głośno, bardzo głośno. Pomyślcie o klasycznych niemych filmach, do których grają zespoły. Rock and roll!

W „Gutterdämmerung” w sumie zobaczymy 12 gwiazd, których nie trzeba przedstawiać. Ich nazwiska będą ujawniane co tydzień. Tymczasem posłuchajcie, co o filmie opowiadają jeszcze reżyser Bjorn Tagemose i sam Henry Rollins.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także