Impact Festival w Łodzi: zagra Aerosmith!

/ 20 listopada, 2013

Impact Festival zadebiutował na polskim rynku koncertowym w 2012 roku na dwóch scenach w 2012 i 2013 roku z dumą gościł zespoły z górnej półki m.in. Red Hot Chili Peppers, Rammstein, Slayer, Kasabian, Thirty Seconds To Mars, Korn, Stereophonics, Paramore, Behemoth, Public Image LTD.

III edycja będzie kolejną niespodzianką, a sam festiwal szykuje się nie lada wydarzeniem. W czerwcu 2014 roku festiwal zawita do Atlas Areny. Dzięki wsparciu miasta Łódź udało się zorganizować dwa dni znakomitej zabawy. Atlas Arena słynie z wielkich wydarzeń, fanom dobrej muzyki jest doskonale znana, gościła wraz z nami m.in. Depeche Mode, Iron Maiden, System of a Down, Rihanne, Shakirę, Sade, Stinga, Muse, Erica Claptona i wielu wielu innych.

Headlinerem pierwszego dnia będzie wszystkim doskonale znana, legendarna grupa Black Sabbath, która razem z Ozzym Osbournem zagra 11 czerwca. Okazało się zatem, że koncert ogłoszony w ubiegłym tygodniu był częścią Impact Festivalu 2014. Headlinerem drugiego dnia imprezy będzie zespół Aerosmith. Więcej na temat imprezy i biletów TUTAJ.

Bilety rozchodzą się błyskawicznie, a to jeszcze nie koniec. Kolejne ogłoszenia wkrótce. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także