Internetowy kryzys – grupa Flapjack w rozpadzie?

/ 14 kwietnia, 2015

Każdy, kto śledzi profile zespołów Flapjack i Acid Drinkers na Facebooku wie, że dzieje się coś bardzo dziwnego. Publikowane są oświadczenia, które później są dementowane, żeby ostatecznie były potwierdzane. Wszystko jednak wskazuje na to, że polska grupa Flapjack jest w poważnym kryzysie, choć oficjalnie nie mówi się o zakończeniu kariery.

Okazuje się bowiem, że z grupą pożegnało się trzech muzyków, o czym zespół poinformował w serwisie społecznościowym:

Oficjalnie: Zespol Flapjack od dnia dzisiejszego bedzie dzialac w zmienionym skladzie. Rozstajemy sie z Junkie'm, Mihau'…

Posted by Flapjack on 13 kwietnia 2015

Niedługo później ukazało się kolejne oświadczenie:

Wolimy prac brudy we wlasnym gronie, ale troche nie mamy wyjsca. Slimak nie zostal wyrzucony z zespolu. Dzisiaj sam…

Posted by Flapjack on 13 kwietnia 2015

Jak się okazuje, sprawa ma drugie dno, a za powyższe wpisy odpowiedzialny jest najprawdopodobniej Guzik. W związku z tym swoje oświadczenie wydał Ślimak, ale zrobił to na profilu grupy Acid Drinkers. Pisze, że zachowanie jego kolegów nie było fair play i stara się wytłumaczyć całe zamieszanie:

Komentarz Ślimaka do ostatnich wpisów umieszczanych na profilu Flapjacka'a:"Nie jest do końca prawdą co wypisuje…

Posted by Acid Drinkers on 14 kwietnia 2015

Jaka jest prawda? Na razie trudno powiedzieć, ponieważ panowie mieli najwyraźniej pewne problemy z komunikacją, dlatego liczne oświadczenia – często sprzeczne – pojawiały się i wciąż pojawiają na Facebooku.

Pozostaje czekać na ostateczne, przygotowane przez wszystkie strony oświadczenie. Można jednak śmiało stwierdzić, że rozpoczyna się nowy etap w karierze zespołu Flapjack.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także