Iron Maiden przyjedzie do Polski!

/ 24 października, 2015

Muzycy z Iron Maiden poinformowali już kilka miesięcy temu, że planują wyruszyć w obszerne światowe tournée. Szybko ogłaszali kolejne koncerty w Ameryce czy Azji, ale europejskie daty pojawiały się na liście późno i rzadko. Choć nadal nie podano tego oficjalnie na stronie zespołu, wiemy, że Bruce Dickinson i spółka przyjadą do Polski 3 lipca 2016 roku i zagrają na Stadionie Miejskim we Wrocławiu!

Jak wynika z informacji przekazanych przez wrocławski oddział Gazety Wyborczej, oficjalne potwierdzenie polskiego koncertu ma zostać opublikowane w najbliższy poniedziałek. Wtedy dowiemy się między innymi, kiedy do sprzedaży trafią wejściówki na koncert Iron Maiden i w jakich będą cenach.

Choć nie wiemy czy Iron Maiden wyruszy w trasę z orkiestrą, wiemy natomiast, że koncerty związane z trasą „The Book Of Souls World Tour” zapowiadają się znakomicie. Nie tylko muzycznie, ale również w związku z ambitnymi planami członków zespołu, którzy na każdy koncert będą przylatywali nowym, znacznie większym samolotem Ed Force One – Bruce pilotował będzie bowiem Boeinga 747-700 jumbo. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także