Jack White chciał pobić muzyka The Black Keys

/ 14 września, 2015

Wydawać by się mogło, że gdy w barze spotyka się dwóch zdolnych muzyków, to może się to zakończyć co najwyżej wspólnym jamowaniem, ale nie było tak w wypadku Jacka White'a i Patricka Carneya z The Black Keys. Ten drugi postanowił zrelacjonować na Twitterze swoje spotkanie – niemalże zakończone awanturą – z bardziej znanym „kolegą” po fachu.

Okazuje się, że White chciał pobić muzyka The Black Keys, choć ostatecznie do pojedynku nie doszło. Carney przyznał szczerze, że z powodu takich „awanturnych dupków” rozpoczął swoją przygodę z muzyką, ponieważ jest ona czymś prywatnym i nie opartym na konkurowaniu. Całe zajście najlepiej opisuje zdanie: „40-letni awanturnik chciał pobić 35-letniego nerda”.  

Prezentujemy kilka najciekawszych wpisów:

Nidy nie spotkałem Jacka White'a. Aż do ostatniej nocy. Przyszedł do baru w NYC, do którego często wychodzę z przyjaciółmi, i próbował mnie pobić. Ja się nie biję i nie dążę do bijatyki, ale on był wściekły!

Z tego powody zacząłem tworzyć muzykę. Z powodu awanturnych dupków, którzy sprawiali, że czułem się jak zero. Muzyka to prywatna i nieoparta na wzajemnej konkurencji sprawa. 

Barwne porównanie na koniec:

Jack White, choć nie wskazuje na to jego wygląd, znany jest z dość porywczego charakteru. Jest on również człowiekiem, który bez większego problemu potrafi powiedzieć coś prosto w twarz – szczególnie, gdy to coś mu się nie spodoba. Wygląda na to, że Carney znalazł się w złym miejscu i w złym czasie. Szczęśliwie, że skończyło się tylko na kłótni. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także