Wygraj bilety z Manowar

/ 14 września, 2015

Królowie Metalu, w ramach przygotowań do przyszłorocznej trasy "Gods And Kings World Tour 2016", postanowili zachęcić wszystkich "Manowarriors" do wspólnej zabawy:

Jedną z najgenialniejszych cech naszych fanów jest to, że wielu z was śledzi nasze występy podróżując z państwa do państwa, przekraczając granice i oceany tylko po to, by celebrować siłę prawdziwego metalu wraz z innymi Braćmi i Siostrami. Chcielibyśmy umożliwić takim wojownikom wgląd w każdy przystanek naszej nadchodzącej trasy. Potrzebujemy waszego wkładu w ten projekt!

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy podzielić się z zespołem krótkim filmem lub zdjęciem dotyczącym miasta, w którym w 2016 roku odbędzie się wybrany koncert. Członkowie formacji Manowar zachęcają do pokazania im najbardziej znanych zabytków lub ukrytych i wyjątkowych miejsc związanych z miastem wyboru. Wszyscy chętni mogą również dołączyć do materiału swój komentarz lub po prostu wystąpić przed kamerą. Zabawa jest przeznaczona dla osób w każdym wieku, posiadających pełne prawa autorskie do nadesłanego pliku. W przypadku osób poniżej 18 roku życia, niezbędna jest zgoda opiekuna prawnego. Prace konkursowe można przesyłać do 30 września 2015. Szczegóły oraz regulamin konkursu są dostępne na oficjalnej stronie zespołu.

Nagrodą główną w konkursie jest podwójne zaproszenie na jeden z wybranych koncertów Manowar organizowanych w ramach przyszłorocznej trasy. Jak zapowiedzieli muzycy, przesłany materiał konkursowy zostanie także udostępniony na łamach oficjalnej strony, stając się "częścią wszechświata Manowar". Przy odrobinie szczęścia najlepsze realizacje mają szansę znaleźć się również na kolejnym wydawnictwie DVD zespołu.

Warszawski koncert formacji Manowar odbędzie się 16 stycznia 2016 roku w hali Torwar.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także