Jared Leto dołącza do obsady filmu "Łowca androidów 2"

/ 19 sierpnia, 2016

Niedawno muzycy z Thirty Seconds to Mars poinformowali, że rozpoczynają przygotowywanie nowego albumu. Będą musieli się pospieszyć, ponieważ ich lider i wokalista – Jared Leto – przyjął kolejną propozycję grania w filmie. Będzie jednym z bohaterów kontynuacji „Łowcy androidów”, do której zdjęcia mają rozpocząć się jeszcze w tym roku. Leto zagra u boku takich gwiazd jak Harrison Ford i Ryan Gosling.

Na razie nie wiadomo, kogo zagra laureat Oscara za film „Witaj w klubie”, ale twórcy określili jego postać jako „zapadającą w pamięć”. Trzeba przyznać, że właśnie w takich rolach świetnie sprawdza się Jared Leto, który stworzył niezapomnianą kreację Jokera w filmie „Legion samobójców”.

„Łowca androidów 2” trafi do kin 6 października 2017 roku.

Wspomniany już „Legion samobójców” zainteresował nas z kilku powodów – poza rolą wokalisty Thirty Seconds to Mars, pisaliśmy również o interpretacji przeboju „Bohemian Rhapsody”, która znalazła się na soundtracku hollywoodzkiej produkcji, a także oskarżeniach zespołu Die Antwoord, które dotyczyły „skopiowania stylu”.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także