Jest nowy organizator Jarocin Festiwalu!

/ 11 lutego, 2015

Niedawno zastanawialiśmy się, jaka przyszłość czeka kultowy festiwal w Jarocinie. Wszystko dlatego, że wieloletni organizator – agencja Go Ahead – poinformował, że nie przygotuje tegorocznej imprezy, choć czyni to nieprzerwanie od 2007 roku. Jak się okazało, ogłoszono przetarg, który miał wyłonić nowego organizatora, a tym została Agencja Prestige MJM. Wyprzedziła wspomniane Go Ahead i Concept Music Art.

Gmina Jarocin opublikowała następujące oświadczenie:

Prestige MJM z Ostrowa Wielkopolskiego będzie organizatorem Jarocin Festiwal 2015. W ogłoszonym przez gminę postępowaniu ostrowska agencja złożyła najkorzystniejszą ofertę ostateczną, która uzyskała niespełna trzypunktową przewagę nad propozycją Agencji Concept Music Art z Balic. Umowa między jarocińskim samorządem a Prestige MJM ma zostać podpisana w ciągu 10 dni.

Dlaczego właśnie Agencja Prestige MJM? Oto odpowiedź:

Oferta Prestige MJM zdobyła 88,5 pkt. Niespełna trzy punkty mniej komisja przyznała ofercie Concept Music Art. Z Balic. Oferta złożona przez dotychczasowego organizatora festiwalu w Jarocinie, czyli Agencję Go Ahead z Poznania, uzyskała 39 pkt.

Czekamy zatem na pierwsze informacje dotyczące Jarocin Festiwalu w nowej odsłonie. Przypomnijmy, że Agencja Prestige MJM jest odpowiedzialna za zorganizowanie koncertów: Manowar, Motorhead, Thirty Seconds to Mars i wielu innych. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także