Bez kategorii

Joe Satriani: płyty do wygrania

/ 27 czerwca, 2013
 
Joe Satriani będzie w Polsce promował swój najnowszy album zatytułowany "Unstoppable Momentum" (promuje go teledysk do utworu "A Door Into Summer" – prezentowaliśmy go TUTAJ). Występ gitarzysty jest inspiracją do kolejnego konkursu na naszej stronie. 
 
Wraz z organizatorem koncertu, Agencją Go Ahead, zapraszamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Do wygrania są dwie wspomniane wyżej płyty "Unstoppable Momentum". By wziąć udział, wystarczy dokończyć następujące zdanie: "Nic nie powstrzyma mojego pędu po płytę Satrianego, gdyż…". Spośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy dwie najciekawsze. 
 
Odpowiedzi należy przesyłać do 4 lipca na adres konkurs@terazrock.pl w temacie wpisując "Satriani – konkurs". W wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz adres (wraz z kodem pocztowym), pod którym odbierze się ewentualną nagrodę. Wyniki naszej zabawy ogłosimy dzień później.
 
Joe Satriani zagra w Parku Słowińskiego (Warszawa) 6 lipca. Szczegóły dotyczące tego koncertu znajdziecie TUTAJ oraz na oficjalnym profilu Agencji Go Ahead w serwisie społecznościowym Facebook. 
 
Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

pg

KOMENTARZE