Johnny Depp (Hollywood Vampires) z zakazem zbliżania się do żony

/ 30 maja, 2016

Johnny Depp ma zakaz zbliżania się do żony Amber Heard w związku z zarzutami stosowania przemocy domowej. Młoda małżonka wykorzystała czas, gdy aktor i muzyk jest w trasie po Europie z zespołem Hollywood Vampires stworzonym razem z Alice Cooperem i Joe Perrym (jej szczegóły znajdziecie poniżej), na złożenie papierów rozwodowych.

Zakaz zbliżania się został wydany po tym, jak w jeden z majowych weekendów Johnny Depp miał uderzyć „z ekstremalną siłą” żonę. Jak informuje „Guardian”, nie był to pierwszy przypadek pobicia. Amber Heard opowiada:

Podczas trwania naszego związku Johnny wyżywał się na mnie słownie i fizycznie. Byłam ofiarą przemocy emocjonalnej, fizycznej i słownej ze strony Johnny’ego, chodzi o złość, wrogość, upokorzenie i groźby, ilekroć podważałam jego autorytet lub nie zgadzałam się z nim.

Autorytetu Deppa nie podważa z pewnością natomiast Joe Perry z Aerosmith, który poprosił go o lekcję gry na gitarze. Sprawy prywatne aktora i muzyka okazują się bardziej skomplikowane. Jego prawnik twierdzi, że występując o zakaz zbliżania ze względu na rzekomą przemoc w rodzinie młoda żona próbuje zająć dobrą pozycję negocjacyjną przed podziałem majątku.

Para rozstała się 20 maja tego roku, wkrótce po śmierci mamy Johnny'ego. Pobrali się niecały rok wcześniej. W zarzuty Amber Heard nie wierzy poprzednia partnerka Johnny’ego Deppa – Vanessa Paradise, która była z nim w związku 14 lat i ma z nim dwoje dzieci.

 

Trasa Hollywood Vampires po Europie:

27 maja: Lizbona Rock In Rio, Portugalia
30 maja: Sztokholm Grona Lund, Szwecja
1 czerwca: Horsens The Prison, Dania
6 czerwca: Bukareszt Romexpo Parc C, Rumunia

ud | fot. Caroline Bonarde Ucci, CC BY 3.0

KOMENTARZE

Przeczytaj także