Judas Priest i Lady Gaga zaczną współpracę?!

/ 1 lipca, 2014

Muzyka rockowa pamięta wiele nietypowych duetów. Ale możliwe, że niedługo dojdzie do jednego z najbardziej nieoczekiwanych. Legenda muzyki metalowej – zespół Judas Priest – oraz gwiazda muzyki popularnej – Lady Gaga – mogą nawiązać współpracę. Twórczością artystki jest urzeczony lider i wokalista zespołu, Rob Halford.

Mówił o tej ewentualności w wywiadzie dla The Huffington Post:

To była wspaniała chwila [spotkanie z Lady Gagą – przyp. red.]. Nie mieilśmy jednak zbyt wiele czasu na rozmowę. Ona była zajęta. Ja byłem zajęty. Ale umówiliśmy się na spotkanie w przyszłości, żeby pogadać, a może nawet coś wspólnie nagrać. Nie wiem, czy to się kiedykolwiek uda, ale kocham tę kobietę.

Jestem wielkim fanem Gagi od kiedy zobaczyłem ją na scenie. Uwiembiam wszystko, co sobą reprezentuje. Przede wszystkim ma niezwykły głos. Kocham go. Jest wspaniałym muzykiem, świetnie gra na pianinie, pisze znakomite teksty. Jest światełkiem nadziei dla ludzi na całym świecie.

Po przepełnionej komplementami wypowiedzi trudno sobie wyobrazić, żeby Lady Gaga nie skorzystała z zaproponowanej przez Halforda współpracy. Na razie jednak nie wiadomo, co ta niezwykła para miałaby robić – wspólny utwór, występ na scenie, a może jeszcze coś innego?

Podoba Wam się ten pomysł?

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także