Judas Priest z wyjątkowym utworem z reedycji „Turbo”

/ 9 stycznia, 2017

Pod koniec ubiegłego roku Judas Priest zapowiedziało wyjątkową reedycję swojej płyty „Turbo”, która w tym roku będzie obchodziła swoje trzydziestolecie. Wydawnictwo zatytułowane „Turbo 30” pojawi się w sprzedaży 3 lutego i będzie składało się z trzech płyt.

Judas Priest w Encyklopedii na TerazRock.pl

Na pierwszej pojawią się zremasterowane utwory oryginalnie dostępne na płycie, natomiast dwie kolejne będą zapisem koncertu z Kansas City. Dodatkowy materiał otwierać będzie utwór „Out In the Cold”. Nieznane dotychczas nagranie trafiło właśnie do sieci jako promocja wznowienia:

Płyta „Turbo” okazała się ogromnym sukcesem zespołu Judas Priest – w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie pokryła się platyną, świetnie sprzedawała się również w innych częściach globu. To właśnie z tej płyty pochodzi słynny utwór „Turbo Lover”, który grany jest przez brytyjski zespół na większości koncertów.

Koniec Judas Priest?

Choć Rob Halford już wielokrotnie wspominał o tym, że myśli o zakończeniu kariery legendarnego Judas Priest, nic nie wskazuje na to, żeby faktycznie chciał to zrobić. Niedawno zapowiedział bowiem, że zespół zabiera się za przygotowanie nowej płyty, która będzie następczynią dobrze przyjętej „Redeemer of Souls” z 2014 roku.

Judas Priest – „Beginning of the End”:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także