Kazik Staszewski na temat projektu Zuch Kazik

/ 27 listopada, 2014

W grudniowym numerze opublikowaliśmy wywiad na wyłączność – Kazik Staszewski mówił na temat swojego nowego muzycznego projektu:

Teraz Rock” jest jedynym pismem, z którym o tym gadam, bo generalnie nie chciałem za bardzo współuczestniczyć w promowaniu „Zakażonych piosenek” z racji tego, że nie do końca wiem, jak bronić repertuaru – mówi Kazik w rozmowie z Wiesławem Weissem. – Zwłaszcza że ja w Zuchu Kaziku nie czuję się kreatorem. Dołączyłem do pomysłu wymyślonego przez Mirka i spółkę. Pewne jest natomiast, że jest to zabawa dla ludzi z poczuciem humoru i niektórzy rzeczywiście mogą tego żartu nie kupić. Przyznam, że ja chciałem pójść jeszcze o krok dalej, bo jeżeli nagrywamy piosenki kojarzone z totalitaryzmami, to powinny tam się znaleźć również historie hitlerowskie. Ale myślę, że to już by mogło wywołać sporą burzę. Nie mówiąc o tym, że jest to karalne. 

Cały wywiad dostępny jest we wspomnianym, grudniowym "Teraz Rocku", który wczoraj trafił do sprzedaży. Poza wieloma artykułami, rozmowami i recenzjami, w tym numerze znajdziecie również rockowy kalendarz na 2015 rok.

Pismo dostępne jest w kioskach i salonach prasowych, można je także zamówić w naszym sklepie internetowym. Zwolenników wersji elektronicznej odsyłamy do e-Kiosku

ww | mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także