King Diamond przerobiony przez Entombed

/ 31 maja, 2013
 
Weterani szwedzkiej sceny nawiązali współpracę z platformą internetową Pledge Music. Za jej pośrednictwem zamierzają publikować utwory z płyt swoich ulubionych artystów. Na pierwszy ogień poszedł kawałek "Welcome Home".
 
Autorem piosenki jest King Diamond, a utwór ten znalazł się na wydanym w 1988 roku albumie "Them". Ten duński artysta wystąpił 29 maja w Warszawie. Miesięcznik "Egzorcysta" określił muzyka "satanistycznym królem" i przestrzegał przed jego koncertem. 
 
Utwór "Welcome Home" można ściągnąć za darmo za pośrednictwem poniższej aplikacji. Wystarczy podać swój adres e-mailowy oraz kraj zamieszkania, by stać się właścicielem coveru wykonywanego przez Entombed.
 

 
W ramach tej akcji zespół Entombed zamierza opublikować więcej coverów. Wszyscy, którzy ściągną piosenkę "Welcome Home" będą w bazie subskrybentów i za pośrednictwem podanych  adresów e-mailowych będą informowani o kolejnych publikacjach. 
 
Grupa Entombed wkrótce odwiedzi Polskę. Petrov i spółka wystąpią podczas imprezy MetalFest 2013. Więcej o tym festiwalu pisaliśmy TUTAJ. Niedawno pojawiła się również filmowa zapowiedź tego trzydniowego święta dla fanów metalu. 
 

pg

KOMENTARZE

Przeczytaj także