Nikt nie chce Courtney Love?

/ 31 maja, 2013

O Courtney Love ostatnio głośnio było głównie przez kampanię marki Saint Laurent (w której wziął udział również Marilyn Manson). Teraz wokalistka postanowiła wejść do studia nagraniowego, gdzie zarejestruje materiał na solową płytę o wstępnej nazwie "Died Blonde". Album zostanie nagrany ze stworzonym przez Love zespołem "Courtney Love", a  promować go ma letnia trasa koncertowa.

Niestety nie wiadomo czy wszystkie plany zostaną zrealizowane. Wdowa po Kurcie Cobainie na łamach magazynu Bust przyznała, że poszukuje basistki. Robi to między innymi za pośrednictwem internetu. Na portalu Craigslist zamieściła następujące ogłoszenie:

”Grupa w stylu Hole poszukuje basistki w stylu Melissa Auf Der Maur”

Niestety zainteresowanie było praktycznie żadne – na ogłoszenie odpowiedziała tylko jedna osoba.

– Po prostu nie ma zbyt wielu basistek na rynku – skomentowała Courtney Love. Wokalista powiedziała również co nieco na temat samego albumu.- Mam dwa świetne nowe kawałki "Wedding Day" i "California". Wydam jest zapewne w formie oldschoolowego singla – stwierdziła.

Ostatnim solowym albumem Courtney Love, jest nagrany w 2004 roku "America's Sweetheart". Promował go teledysk do utworu "Mono" :

lg

KOMENTARZE

Przeczytaj także