Slayer i Bostaph znów razem

/ 31 maja, 2013
 
Tom Araya i Kerry King poinformowali, że do grupy Slayer dołączył Paul Bostaph. Będzie on stałym członkiem formacji, co oznacza, że ta thrashmetalowa legenda na dobre pożegnała się z Davem Lombardo, który jeszcze w ubiegłym miesiącu wyrażał nadzieje, że powróci do zespołu
 
Paul Bostaph był już członkiem Slayer w latach 1992-2001. Jego grę można było usłyszeć na takich płytach jak: "Divine Intervention", "Undisputed Attitude", "Diabolus in Musica" oraz "God Hate Us All".  
 
 
– Paul jest świetnym perkusistą i dobrym przyjacielem i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że zdecydował się ponownie dołączyć do zespołu – powiedział Tom Araya, frontman zespołu Slayer. – Nadal jesteśmy nieco otępiali po śmierci Jeffa, ale nie chcemy zawieść naszych europejskich fanów i musimy zacząć patrzeć w przyszłość. Mając Paula z powrotem w zespole będzie to wszystko o wiele łatwiejsze – dodał Araya.
 
Przypomnijmy, że Jeff Hanneman, jeden ze współzałożycieli grupy Slayer zmarł 2 maja. Jego pogrzeb odbył się tydzień temu. 
 
– Jestem bardzo podekscytowany powrotem do Slayer – powiedział Paul Bostaph, nowy/stary perkusista thrashmetalowej legendy. – Spędziliśmy z sobą dziesięć intensywnych lat naszego życia, mieliśmy wiele zabawy, zrobiliśmy dużo świetnej muzyki, więc dla mnie jest to jak powrót do domu – dodał muzyk. 
 
Bostaph zadebiutuje w zespole Slayer podczas imprezy Impact Festival, która odbędzie się w dniach 4-5 czerwca w Warszawie (więcej szczegółów dotyczących festiwalu znajdziecie TUTAJ). Drugim gitarzystą jest nadal Gary Holt z grupy Exodus
 

pg

KOMENTARZE

Przeczytaj także