Kolejne gwiazdy na Open'er Festival 2015

/ 8 stycznia, 2015

Najpierw dowiedzieliśmy się, że na tegorocznej imprezie pojawią się Alt-JJonny Greenwood & London Contemporary Orchestraoraz St. Vincent. Niedługo później ogłoszono, że pierwszym headlinerem została grupa Kasabian. Teraz, już w 2015 roku, ogłoszono kolejnych wykonawców, którzy zaprezentują się na imprezie – są to: Swans, Eagles of Death Metal, José González oraz The Dumplings.

Post użytkownika Open`er Festival.

Lista zespołów jest coraz dłuższa, ale do końca ogłoszeń jeszcze bardzo daleko. Na razie organizator tegorocznego Open'era postawił na różnorodność – już wśród kilku ogłoszonych do tej pory zespołów możemy znaleźć przedstawicieli różnych gatunków muzycznych. Jeśli ten trend się utrzyma, tegoroczna impreza może być wyjątkowa.

Wiemy prawie na pewno, że w tym roku na imprezie nie pojawi się zespół Foo Fighters, który ogłosił już szczegóły swojej europejskiej i amerykańskiej trasy koncertowej i niestety w tych planach nie został uwzględniony przyjazd do Polski. Na pewno jednak jest jeszcze cała masa zespołów, które z przyjemnością zobaczyliby polscy fani.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także