Bez kategorii

Konkurs: Rockowi przystojniacy – eliminacje

/ 12 kwietnia, 2013

W ubiegłym tygodniu zaprezentowaliśmy ranking Kobiety z metalu – TOP 15, w którym wybraliśmy redakcyjnie najpiękniejsze naszym zdaniem panie w świecie metalowej muzyki. Wybór nie był łatwy, było w związku z tym wiele dyskusji i trochę kłótni, ale ostatecznie udało się wybrać piętnastkę, która została zaakceptowana przez męską część redakcji. 

Byliśmy przekonani, że podobnie przebiegnie wybór piętnastu najprzystojniejszych rockmanów. Poprosiliśmy o pomoc redakcyjną płeć piękną, by dokonała wyboru najurodziwszych panów w branży rockowo-metalowej. Niestety empirycznie doświadczyliśmy powiedzenia "kobieta zmienną jest". Gdy wydawało się już, że TOP 15 "przystojniaków" jest gotowe, okazało się, że kogoś trzeba z tego zestawienia wyrzucić, a kogoś dodać… Sytuacja ta powtórzyła się jedenaście razy…
 
W obliczu nadchodzącej porażki, że taki ranking nigdy nie powstanie, postanowiliśmy poprosić o pomoc naszych czytelników. Ogłaszamy zatem KONKURS "Rockowi przystojniacy – eliminacje". Spośród 40 kandydatów (musieliśmy dokonać wstępnej selekcji wszystkich propozycji koleżanek z redakcji oraz głosów czytelniczek na naszym profilu w serwisie Facebook) to Wy wybierzecie piętnastu najprzystojniejszych. 
 
Co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie? Trzeba w komentarzu pod galerią konkursową podać swojego faworyta spośród 40 naszych propozycji wraz z uzasadnieniem (można użyć zarówno opcji "Skomentuj na Facebooku", jak i "Dodaj komentarz"). Ze wszystkich komentarzy wybierzemy te z najciekawszą argumentacją. 
 
Do wygrania trzy biografie Dave'a Grohla "Oto moje (po)wołanie"
 
Jeśli zostanie przekroczona liczba dwustu komentarzy, podwoimy stawkę – trzy kolejne osoby będą mogły wygrać książkę "Red Hot Chili Peppers. Kalifornizacja":
 
 
Komentarze należy zamieszczać do 17 kwietnia włącznie. Liczony jest tylko jeden wpis każdego z uczestników konkursu (wielokrotne wysyłanie odpowiedzi mija się zatem z celem).
 
Konkurs skierowany jest głównie dla Pań, ale odpowiedzi Panów również będą brane pod uwagę. 
 
Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.  

Redakcja

KOMENTARZE