Bez kategorii

Konkurs: bilety i płyty do rozdania

/ 23 kwietnia, 2013

Konkurs rozstrzygnięty.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w zabawie? Wystarczy odpowiedzieć na następujące pytanie: "Szwedzka grupa Free Fall pod koniec lutego wydała swój debiutancki album. Jak brzmi jego tytuł?". Podpowiedzi na to pytanie możecie szukać w marcowym numerze miesięcznika Teraz Rock – Łukasz Wewiór recenzował w nim debiut tej grupy. Ponadto trzeba uzasadnić, dlaczego to właśnie Tobie należy się nagroda.

Odpowiedzi należy przesyłać do 26 kwietnia na adres konkurs@terazrock.pl, w temacie wpisując "Orchid – konkurs". Proszę podać informację, czy jako ewentualną nagrodę wybiera się podwójne zaproszenie na koncert w warszawskiej Progresji 28 kwietnia (szczegóły dotyczące imprezy znajdziecie TUTAJ), czy płytę Free Fall.

W przypadku wyboru:

płyty, w wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz adres (wraz z kodem pocztowym), pod którym odbierze się ewentualną nagrodę.

podwójnego zaproszenia, w wiadomości należy podać imię i nazwisko (zwycięzcy zostaną wpisani na listę gości i będą mogli wejść na koncert z osobą towarzyszącą po okazaniu dowodu osobistego)

Każdy, kto prawidłowo wymieni tytuł płyty oraz ciekawie uzasadni odpowiedź na drugą część zadania, będzie miał szansę na wygranie nagrody. Wybierzemy dwie najciekawsze odpowiedzi spośród osób, które chcą otrzymać podwójne bilety i dwie spośród osób, które jako nagrodę wybrały płyty.  

Recenzję debiutanckiego albumu Free Fall można przeczytać w marcowym wydaniu Teraz Rocka, natomiast wywiad z grupą Orchid ukaże się w majowym numerze naszego pisma, który będzie dostępny w sprzedaży pod koniec tego tygodnia.

Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

Redakcja

KOMENTARZE