Bez kategorii

Konkurs: odgadnij płytę i wygraj płytę

/ 22 maja, 2013

Płyty Anti Tank Nun zatytułowane "Fire Follow Me" może zdobyć każdy, kto weźmie udział w prostym, dwuetapowym konkursie: 

– Najpierw należy wejść w galerię konkursową, w której zamieściliśmy fragmenty rysunku autorstwa Łukasza Cyndzera. Całość rysunku ilustrować będzie płytę miesiąca w nadchodzącym, czerwcowym numerze pisma Teraz Rock. Należy odgadnąć, jaki zespół nagrał ową płytę.
 
–  W drugim etapie trzeba się wykazać kreatywnością i ciekawie uzasadnić, dlaczego to do Was powinna trafić płyta Anti Tank Nun?
 
Każdy, kto prawidłowo wytypuje zespół z fragmentów rysunku ilustrującego naszą płytę miesiąca i ciekawie uzasadni odpowiedź na drugą część zadania, będzie miał szansę na wygranie najnowszych płyt grupy Anti Tank Nun. Wybierzemy dziesięć najciekawszych odpowiedzi.  
 
Odpowiedzi należy przesyłać do 28 maja na adres konkurs@terazrock.pl, w temacie wpisując "Album miesiąca". W wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz adres (wraz z kodem pocztowym), pod którym odbierze się ewentualną nagrodę. 
 
Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

pg

KOMENTARZE