Bez kategorii

Konkurs: płyty IRA do wygrania

/ 17 kwietnia, 2013

Konkurs rozstrzygnięty.

Płyty IRA "X" może wygrać każdy, kto weźmie udział w prostym choć dwuetapowym konkursie:

– Najpierw należy wejść na KONKURSOWĄ GALERIĘ. Zamieściliśmy w niej fragmenty rysunku autorstwa Łukasza Cyndzera, które ilustrować będą płytę miesiąca w nadchodzącym, majowym numerze pisma Teraz Rock. Trzeba odgadnąć, jaki legendarny brytyjski zespół nagrał płytę miesiąca. Koniecznie trzeba zwrócić uwagę na kolor, który dominuje w rysunkach.

– W drugim etapie trzeba się wykazać kreatywnością i ciekawie odpowiedzieć na pytanie "Wyobraź sobie, że doszło do wspólnego koncertu zespołu, który został utrwalony na konkursowym rysunku i grupy IRA… Czy IRA powinna supportować zespół z rysunku, czy na odwrót – to IRA powinna być gwiazdą wieczoru?"

Każdy, kto prawidłowo wytypuje zespół z fragmentów rysunku ilustrującego naszą płytę miesiąca i ciekawie uzasadni odpowiedź na drugą część zadania, będzie miał szansę na wygranie najnowszych płyt grupy IRA. Wybierzemy dziesięć najciekawszych odpowiedzi.  
 
 
Odpowiedzi należy przesyłać do 24 kwietnia na adres konkurs@terazrock.pl, w temacie wpisując "Płyta miesiąca – konkurs". W wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz adres (wraz z kodem pocztowym), pod którym odbierze się ewentualną nagrodę. 
 
Album "X" to dziesiąte studyjne dzieło grupy IRA, będące dwupłytowym wydawnictwem. Na pierwszym krążku znalazło się 10 premierowych utworów. Na drugim zamieszczono trzy utwory z repertuaru zespołu nagrane w wersji anglojęzycznej, przeboje IRA w nowych aranżacjach oraz utwór "Ocean" nagrany w duecie wokalnym z Patrycją Markowską. Płytę promuje piosenka "Uciekaj":
 
 
W majowym numerze pisma Teraz Rock ukaże się obszerny wywiad z Arturem Gadowskim i Wojciechem Owczarkiem, muzykami grupy IRA. Jednym z tematów rozmowy będzie płyta "X".
 
Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie

Redakcja

KOMENTARZE