Bez kategorii

Konkurs: wygraj płyty winylowe AC/DC!

/ 2 grudnia, 2014

Chyba nie trzeba nikomu przypominać, że to właśnie dziś na sklepowych półkach pojawiła się nowa płyta zespołu AC/DC zatytułowana "Rock or Bust". Krążek, choć przygotowany bez Malcolma Younga, jest energetyczny, pełen werwy i… dokładnie taki, jak powinien być. W związku z tą premierą mamy dla Was zabawę, w której do wygrania jest pięć winylowych singli, na których znalazły się utwory "Rock or Bust" oraz "Play Ball".

Zadanie konkursowe może na pierwszy rzut oka wydawać się proste, ale na liście zwycięzców znajdą się tylko osoby, które będą potrafiły nas zainteresować, zaskoczyć, rozśmieszyć. Waszym zdaniem jest bowiem przedstawienie – w dowolnej formie (pisemnej, graficznej) – Waszego wspomnienia związanego z zespołem AC/DC. Nie nakładamy tutaj żadnych ram, liczymy natomiast na Waszą inwencję i wyobraźnię.

Prace przesyłajcie na adres konkurs@terazrock.pl w tytule wpisując "AC/DC – konkurs", natomiast same wiadomości podpiszcie imieniem, nazwiskiem oraz adresem korespondencyjnym. Na Wasze odpowiedzi czekamy do końca tygodnia, tj. 7 grudnia. Dzień później ogłosimy nazwiska zwycięzców, którzy otrzymają nagrody.

Przypominamy Wam jednocześnie, że grupie AC/DC poświęciliśmy sporo miejsca w grudniowym "Teraz Rocku" – poza obszerną recenzją płyty "Rock or Bust", na łamach znalazł się również artykuł autorstwa Michała Kirmucia. Może te teksty Was zainspirują? Może znajdziecie coś ciekawego w "Teraz Rock Kolekcji" poświęconej AC/DC?

Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

mg

KOMENTARZE