Kreator z nowym klipem przed koncertem w Polsce

/ 4 stycznia, 2017

Okładkowym tematem styczniowego „Teraz Rocka” jest wywiad z Milandem „Mille” Petrozzą – wokalistą i gitarzystą niemieckiego thrashmetalowego zespołu Kreator, który w lutym odwiedzi Polskę, promując nowy album.
 
„Gods Of Violence” ukaże się 27 stycznia 2017 roku, a już 15 lutego Kreator wystąpi w warszawskiej Progresja Music Zone obok zespołów Sepultura, Soilwork i Aborted. Mille tak skomentował swój najnowszy album:
 

Niełatwo jest pracować nad płytą po czymś tak dobrym, jak „Phantom Antichrist”, ale w moim mniemaniu daliśmy radę. Stworzyliśmy coś świeżego i ekscytującego. Przede wszystkim ekscytującego nas. Uważam jednak, że fani Kreatora będą mieli podobne odczucia. (…) Zawsze mamy taki cel: dać z siebie wszystko. Nie chcemy konkurować z naszą historią, tylko tworzyć coś wedle nas ciekawszego, innego, intrygującego. (…) Naszą nową muzykę nazwałbym wykręconym thrashem.

 
Najnowszym teledyskiem, promującym „Gods Of Violence” jest „Satan Is Real”, o którym to utworze Mille powiedział:
 

„Satan Is Real” jest wolny, ale dzięki temu jest też piekielnie ciężki, a właśnie o to mi chodziło. Zależało mi na brzmieniach zdolnych wywołać uczucie grozy właściwe choćby wczesnej twórczości Black Sabbath, również opartej na dość wolnych tempach.

 
Cały wywiad z liderem Kreatora możecie przeczytać w styczniowym „Teraz Rocku”, dostępnym w kioskach, naszym sklepie i w formie elektronicznej, a poniżej obejrzeć klip do „Satan Is Real”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także