Krzak i goście w Katowicach!

/ 18 października, 2011

Na stronie bluesonline.pl ukazał się właśnie wywiad z Leszkiem Winderem, liderem formacji Krzak, w którym zapowiada on listopadowy koncert: Nigdy nie gramy tak samo. Każdy nasz koncert jest inny. Pod tym względem nagranie live jest wielkim troche niepokojącym wyzwaniem. Osobiście bardzo to lubię. A jaki repertuar zagrają w Teatrze? Nic nie obiecuję, bo nigdy tego nie robiłem i nie zamierzam. Zawsze byliśmy zespołem, który nie umizgiwał się do publiczności. Robimy z największą starannością i zaangażowaniem to co kochamy – gramy muzykę !

Krzak to fenomen na skalę światową. Ta instrumentalna grupa rockowa nie ma swojego odnośnika w historii światowego rocka. Muzycy Krzak to czołowe postacie polskiej i europejskiej sceny muzycznej a w swoim dorobku posiadają wiele autorskich płyt. Liderami zespołu są Jan Błędowski – jeden z czołowych skrzypków europejskich oraz Leszek Winder, laureat wielu plebiscytów na najlepszego gitarzystę rockowego i bluesowego. Krzak to zdecydowanie zespół koncertowy. Energetyczny duet skrzypiec i gitary oraz wirtuozerskie umiejętności muzyków powodują, że ich występy są za każdym razem entuzjastycznie przyjmowane i wywierają ogromne wrażenie na ich uczestnikach. W trakcie listopadowego koncertu na scenie wraz z Krzak wystąpią zaproszeni goście specjalni, którzy swoim udziałem pozwolą spojrzeć zupełnie inaczej na muzykę formacji.

Zespołowi Krzak towarzyszyć będą tego wieczoru dwa zespoły – Cree oraz Love De Vice. Przypomnijmy, że wszystkie występy będą zarejestrowane na wydawnictwa DVD. To zatem znakomita okazja dla wszystkich fanów aby stać się częścią historii swoich ulubionych zespołów!

KRZAK + goście
Cree
Love De Vice
11.11.2011 – Katowice, Teatr Śląski
Otwarcie bram godz. 16:30, start godz. 17.30

redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także