Bez kategorii

Książki o Deep Purple znalazły właścicieli

/ 18 czerwca, 2013
 
Przygotowaliśmy dla Was w ubiegłym tygodniu konkurs, w którym do wygrania było pięć książek autorstwa Dave'a Thompsona "Deep Purple. Smoke on the Water. Opowieść o dobrych nieznajomych"
 
 
Laureatem mógł zostać każdy, kto wysłał do nas ciekawą odpowiedź na następujące pytanie:
"Wyobraź sobie, że wygrywasz nasz konkurs, po kilku dniach listonosz puka do drzwi, wręcza Ci kopertę z książką i… CO TERAZ?!". Na naszą konkursową skrzynkę przyszło ponad ćwierć tysiąca odpowiedzi. 
 
Spośród nich wybraliśmy pięciu szczęśliwców, do których w rzeczywistości zapuka pracownik Poczty Polskiej i wręczy im biografię legendarnej grupy Deep Purple. Najciekawszych odpowiedzi na konkursowe pytanie udzielili:
 
Małgorzata Dębowska – toleruje i pielęgnuje muzyczną pasję swojego męża
 
Edyta Jedynak – chyba potrafi ona znaleźć rym do każdego słowa
 
Mateusz Wojno  – będzie miał okazję, by założyć swoje słuchawki na specjalne okazje
 
Marek Kaszkowiak – bo wie, że nie tylko pewne ciasteczka będą świetnym prezentem na Dzień Ojca
 
Tomasz Wenklar – autor trzymającej w napięciu powieści sensacyjnej z intrygującym wątkiem muzyczno-kryminalnym. Niestety pozostawił nas z cisnącym się na usta pytaniem: "zabije, czy nie zabije?"
 
"Deep Purple. Smoke on the Water. Opowieść o dobrych nieznajomych" to pierwsza od dłuższego czasu książka traktująca o tej wybitnej grupie. Biografia ukazała się 22 maja tego roku nakładem wydawnictwa SQN
 
Zwycięzcom naszego konkursu gratulujemy i życzymy miłej lektury. Nagrody wyślemy pocztą. Często zaglądajcie na naszą stronę, bo planujemy już kolejne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami! 
 

pg

KOMENTARZE