Bez kategorii

Książki o Depeche Mode do wygrania

/ 22 lipca, 2013

Już za trzy dni wielkie muzyczne wydarzenie na Stadionie Narodowym w Warszawie. Przed wielotysięczną publicznością wystąpi legendarny zespół Depeche Mode (więcej na temat tego koncertu TUTAJ). Z tej właśnie okazji na naszych łamach rozpoczynamy nowy konkurs, w którym do wygrania jest osiem książek zatytułowanych "Obnażeni. Prawdziwa historia Depeche Mode".

Egzemplarz książki może wygrać każdy, kto odpowie na następujące pytanie:

Jakiego utworu z repertuaru Depeche Mode nie może zabraknąć na koncercie w Warszawie i dlaczego?

Odpowiedzi należy przesyłać do 28 lipca na adres konkurs@terazrock.pl w tytule wpisując "Depeche Mode – konkurs". Każda wiadomość musi zawierać następujące dane: imię, nazwisko oraz adres do przesłania ewentualnej nagrody. Spośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy osiem najciekawszych i to właśnie do tych osób trafią wymienione wcześniej nagrody.

Przypominamy, że opublikowany niedawno numer pisma Teraz Rock Kolekcja został w całości poświęcony formacji Depeche Mode. W numerze, który do sprzedaży trafił 17 lipca, znaleźć można nieznane fakty, wywiady, omówienia płyt i wiele więcej (szczegóły TUTAJ).

 

Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

mg

KOMENTARZE