Lars Ulrich przyjął wyzwanie Chada Smitha i Willa Ferrella

/ 13 czerwca, 2014

Wczoraj pisaliśmy, że perkusista Chad Smith i aktor Will Ferrell, którzy jakiś czas temu zmierzyli się w pojedynku perkusyjnym, chcieli zaprosić do swojej zabawy kolejnego uczestnika. Wspólnie uznali, że najlepszym kandydatem byłby… Lars Ulrich z Metalliki. Coś, co dla niektórych wyglądało jak niesmaczny żart, spodobało się słynnemu perkusiście.

Tak Ulrich odpowiedział Smithowi i Ferrellowi:

Co do kolejnych perkusyjnych wyzwań, jestem pewien, że przy odrobinie ćwiczeń mógłbym wysoko ustawić poprzeczkę Chadowi. Ale Will? To zupełnie inna historia. On rządzi wśród najlepszych perkusistów we wszechświecie. Chodzi mi o to, że mowa tutaj o człowieku, który osiągnął wyższy poziom. On jest nawet ponad tym poziomem, który dla innych może być po prostu nieosiągalny!

Oznacza to, że podejmuję się tego wyzwania… Dawać ich tutaj!

Pozostaje czekać na rozwój wydarzeń, ale trójstronny pojedynek perkusyjny pomiędzy Chadem Smithem z Red Hot Chili Peppers, Larsem Ulrichem z Metalliki i aktorem Willem Ferrellem może być wydarzeniem bez precedensu w całej historii telewizji.

Do oświadczenia Ulricha odniósł się później Chad Smith:

Mam tylko dwie rady dla Larsa: zostaw w domu podwójną stopę i weź ze sobą krowie dzwonki!

Przypomnijmy jednocześnie, że pierwszy drum-off był zorganizowany również po to, żeby wesprzeć organizacje charytatywne. Udało się wówczas zebrać około 300 tysięcy dolarów. Teraz powinno być jeszcze lepiej! Tylko w internecie filmik z tego wydarzenia obejrzało ponad 21 milionów osób:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także