Dziś startuje Orange Warsaw Festival

/ 13 czerwca, 2014

Jeśli chodzi o koncerty w Polsce, to czerwiec jest miesiącem wyjątkowym. Niemalże każdego dnia na terenie naszego kraju odbywa się ciekawy dla fanów rocka występ. Wczoraj zakończył się Impact Festival, a już dziś kolejne święto dla miłośników dobrej muzyki – startuje Orange Warsaw Festival.

W tym roku impreza ma znakomity skład, a już po dzisiejszym dniu fani rocka powinni być zachwyceni. Na scenie zaprezentują się między innymi: Kings of Leon, Queens of the Stone Age, Pixies, Ska-P czy The Pretty Reckless. Oto dokładna rozpiska godzinowa:

Przypomnijmy jednak, że Orange Warsaw Festival to aż trzy dni znakomitej koncertowej zabawy. Poza wspomnianymi występami, które odbędą się już dzisiejszego wieczora, podczas kolejnych dni fani usłyszą między innymi: Florence and the Machine, The Kooks, Hurts, Chemię, Bring Me The Horizon, Limp Bizkit, Kasabian czy Outkast.

Koncerty nie tylko "na żywo"

Z informacji na stronie internetowej Orange Warsaw Festival wynika, że wybrane koncerty będzie można zobaczyć również na ekranach swoich komputerów, tabletów i telefonów komórkowych:

Specjalnie dla tych klientów Orange którzy nie będą mogli być na Orange Warsaw Festival 2014, Orange przygotował transmisję na żywo wybranych koncertów. Występy wybranych artystów będzie można oglądać na ekranach komputerów, tabletów i smartfonów poprzez portal musiclive.orange.com

Więcej TUTAJ.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także