Lenny Kravitz na koncercie w Polsce

/ 23 czerwca, 2014

Lenny Kravitz ogłosił wydanie "The Chamber", pierwszego singla z jego długo oczekiwanej dziesiątej płyty "Strut". Singiel trafi do sprzedaży jutro, 24 czerwca na iTunes. Ponadto artysta opublikował okładkę albumu, jak również pewne szczegóły dotyczące tej produkcji, a w tym liste utworów oraz teledysk do singla "The Chamber", który ma dziś swoją premierę na Vevo.

Lenny Kravitz zapowiedział także daty pierwszego odcinka swojej światowej trasy koncertowej, która rozpocznie się 22 października w Moskwie. Bilety na koncerty w 40-miastach Europypojawią się w sprzedaży już w piątek, 27 czerwca. Muzyk pojawi się w Polsce 3 listopada – zagra w łódzkiej Atlas Arenie

Dziesiąty studyjny album Kravitza ukaże się 23 września 2014 wydany przez Roxie Records / Kobalt Label Services. Album to prawdziwa mieszanka rock & rolla, który uderza mocno, rytmicznie we wszystkich swoich formach. Dwanaście utworów na krążku obejmuje takie tytuły jak: "New York City", "I Never Want to Let You Down" i "She’s a Beast".

Lista utworów:

01. Sex
02. The Chamber
03. Dirty White Boots
04. New York City
05. The Pleasure and the Pain
06. Strut
07. Frankenstein
08. She's a Beast
09. I'm a Believer
10. Happy Birthday
11. I Never Want To Let You Down
12. Ooo Baby Baby

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także