Lipcowy Teraz Rock od środy w sprzedaży

/ 23 czerwca, 2014

Czerwcowy Teraz Rock był rewolucyjny – pojawiło się kilka nowych działów, odświeżyliśmy szatę graficzną i dodaliśmy kilka stron. W lipcu wszystkie nowości również się pojawią, co oznacza, że ponownie będziecie mogli cieszyć się działem "Teraz Historia". Tym razem pisaliśmy między innymi o Queen i The Strangles. Starym zwyczajem natomiast pojawi się wkładka – dziesięć stron poświęciliśmy grupie Anathema.

Zadowoleni powinni być również miłośnicy wywiadów. Przepytaliśmy między innymi muzyków z Nazareth, Manowar, Steel Panther, Dżem czy Dezerter. Jeśli chodzi natomiast o artykuły, to poza stałymi rubrykami, będziecie mogli poczytać o Led Zeppelin (zespół zdobi również naszą okładkę).

Nasi redaktorzy pojawili się w ostatni miesiącu na wielu znakomitych koncertach, które odbywały się nad Wisłą. Opisali między innymi występy Linkin Park, Mayhem, Yes, Riverside czy Midge Ure. Nie zabraknie również recenzji, wiadomości ze świata rocka i wszystkiego, za co kochacie nasze pismo.

Lipcowy numer pisma Teraz Rock trafi do sprzedaży 25 czerwca. Będzie dostępny w kioskach w całej Polsce oraz w internecie. Więcej informacji wkrótce!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także